Kategorie

Solidní fotochemických termostatické reaktor

Solidní fotochemických termostatické reaktor

Pevné vnější osvětleny fotochemické reaktor, TOPTION – továrna dostal technickou podporu od mnoha profesorů SJTU a NTU v období rozvoje

Product Details

Pokud hledáte chemické, biologie, farmaceutické a potravinářské solidní fotochemické termostatické reaktor z Číny solidní fotochemické termostatické reaktor, fotochemické reaktor, pevné vnější osvětleny fotokatalytická reaktoru výrobců, dodavatelů a vybrat, nebo Kontrola pevných fotochemické termostatické reaktoru přizpůsobení a desing s profesionálním dodavatelem v Číně, prosím, neváhejte kontaktovat Toption nástroj.

Solární sklo reaktor, fotochemické reaktor, UV reaktor

HG/Xenon/halogenidová výbojka

8-12 křemenné trubky mezitím míchání typ

TOPT-7S typu pevné vnější osvětleny fotochemické reaktor

Pevné vnější osvětleny fotochemické reaktor, TOPTION – továrna dostal technickou podporu od mnoha profesorů SJTU a NTU v rozvojových období. TOPT série se používá zejména pro výzkum plynu / kapalné fáze, pevné / simulované viditelné světlo, mohl reakční nádoby zatížení TiO2, fotochemické reakce v podmínkách photocatalyst a tak dále. Tato série může poskytuje vzorky analytických reakcí produktů a volných radikálů a měřit reagující kinetické konstantní, kvantový výtěžek; To je široce používán v oblasti chemosyntéza, ochranu životního prostředí a vědy o živé přírodě, atd.

Hlavní část obrázku, včetně hlavní pole, elektrické ovládání výbojkou, xenonové lampy elektrické regulátory, lehké, efektivní světelné reflektory, světlo, zdroj chlazení chránit studené past, zvedněte tabulka hřiště typ reakce.

TOPT-7s typu pevné vnější osvětleny fotochemické reaktor je zahrnuta:

1, Merkur lampy elektrické řadič pro kontrolu nad 100W, 300W, 500W středotlaké Merkur lampa pracovní podmínky;

2, xenonové lampy elektrické řadič pro kontrolu nad 100W, 300W, 500W nebo 1000W xenonová lampa pracovní podmínky.

3. metal halogenidové lampa 250W 400W systém. (každý TOPT-7s typ fotochemické reakce přístroje Standardní řadič, xenonovou výbojkou elektrický spotřebič řadič, halogenidových lampa systém může vybrat jednu);

4 rtuti xenonová lampa elektrický spotřebič řadič a řadič zahrnuje celkový napájení, výběr lampa, lampa napájecí zdroje;

5, křemenné sklo lehkou ochranu nebo zlepšení studené pasti;

6, efektivní světelné reflektory, přímé záření povrchu pevné fáze optické změnit.

7, spoléhat na zařízení může být použita mimo hlavní box, rovněž vybavit s tovární výroby se hřiště typ reakce tabulku.

8, dodávky teplota reakce na chlad soutisk čerpadlo nemůže poskytovat pouze recyklované vody s cílem vést teplo generované absorpce světla; Poskytněte že TOPT-7s typ fotochemické reaktor pevné fáze materiálu reakce na vnější teplota testovacího prostředí pro data globalizace jednotné testování, čímž se zvyšuje globální srovnání dat z podobných studií a pokroku.

Každé části popisu

Za prvé, hlavní box

Hlavní pole je série fotochemických reaktoru, umístěna tam, kde světlo zařízení, má následující vlastnosti:

Krabice o velikosti 480 mm × 420 mm × 900 mm, váží 29kg.

Uvnitř černé skříňky s cílem snížit světelný odraz.

Po horní skříňky s Chladící ventilátor desky, skříně po centrální Rada má "přepínání toku", může být realizována off (chladicí vody) vodní alarm. Po spodní deska má dva otvory pro chlazení vodovodní potrubí, potrubní a kabelové připojení řadiče prostřednictvím.

Skříně na levé tam jsou tři speciální zásuvka pro pole motoru, světla a přepínačem"toku" použít výstupní konektor.

Druhé, rtuť a rtuť elektronický regulátor

Poskytnout světlo 100W, 300W nebo 500W, 1000w, středotlaké výbojkou normálního provozu rtuťové výbojky v ultrafialové záření generované během operace představovaly 40 % celkové energie problém. Výbojkou světlo v otvoru 5 minut až do stabilní, vypnout světla musí čekat 5 minut po objednávce k restartování. Potřebujete-li přinést brýle s UV ochranou poškození očí a kůže.

Středotlaké výbojkou optické parametry jsou následující:

Mercury lampa spektrální rozložení a relativní intenzita takto:

Tabulka 2 spektrální rozložení středotlaké výbojkou

Vlnová délka (nm)

250

313

365

400

510

620

720

Relativní intenzity %

20

85

100

30

20

40

80

Mercury svítilny svítící část křemenné trubice, přímý kontakt rukou s znečišťujících látek, které ovlivňují intenzitu světla. Křemen, běžně používané mimo čistou bavlněnou látkou namočenou s malým množstvím alkoholu, čištění uvnitř krém použít.

Ovládací panel s: celkový napájení, lampa výběr, kontrolka napájení, motory, vypínačů a celkový čas spuštění a další nastavení, dílčí nastavení času, lampa otáčkoměru, alarm instrukce. Regulátor s ventilátorem tepla.

Velikost ovladače je 245 mm x 170 mm x 180 mm, váží 23kg.

Otevřené je řadič postup: vyberte světlo lampy moc → → → Celková energie světla začíná, stiskněte tlačítko start a pak začalo světlo načasování.

Ukončete kontrolu postupů: Celková lampa moc → elektrické → → 5 minut po vypnutí chladicí vody.

Řadič na zadní straně držitele moci vstupní linky a pojistku.

Řadič na zadní straně hlavní box pro kabelový konektor s odpovídající rozhraní.

V poli hlavní kabel spojený s chybou řadiče, nebo je nižší než normální tlak pro chladicí vody alarm lampa světlo a signalizace zvuku, nástroje nemohou pracovat.

Tři, xenonová výbojka a xenonové lampy elektrické řadič.

Poskytnout světlo pro 100W 300W 500W nebo 1000W xenonová lampa normální a stabilní provoz. Velikost ovladače je 245 mm x 170 mm x 180 mm, hmotnost 34kg. Ovládací panel s výjimkou "lehké vybrat" tlačítko, ostatní tlačítka s ve stejném řadiči lampa rtuti. Xenonová lampa spektrální rozložení a relativní intenzita podobné dennímu světlu.

Xenonová lampa optické parametry jsou následující:

Tabulka 3 rozměry xenonových výbojek a optické parametry:

Příkon (W)

Začíná current(A)

Provozní proud (A)

Provozní napětí (V)

Délka oblouku efektivní MM)

Kabeláž

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

Jednostranné vede

1000

12.4

30±3

60

220±20

Jednostranné vede

Čtvrtá, všechny křemenné sklo světla ochranu nebo zlepšení jakosti studené pasti

všechny zlepšení lehký ochrany celé křemenné sklo studené pasti není jen vysoce účinné průniku UV, zatímco pracovat dlouhé hodiny pryč, protože zdroj světla způsobené teplotou, zajištění přístupu k lehké a reaktivní látky, pouze samotný pokus bez vnějšího vlivu.

Za páté zvedací stůl hřiště reakce

Zvedněte Tabulka hřiště typ reakce, TOPTION továrna výzkum a vývoj nové pevné fáze fotochemické nebo směs s vysokou koncentrací povrchu speciální stůl, výrobk v podpoře významné národní univerzity laboratorních pokusů s úspěšnými výsledky, pochválil uživateli. Stroj z nerezové oceli, s posuvným modul, standardní nerezové Graduated měřítku, tak, aby zdroj světla od reaktivní látky mají účinnou kontrolu.

Šestý, fotochemické reaktor teploty čerpadlo

Teplotní čerpadlo, je mechanické formy nízké teploty tekutého oběhu chladicí zařízení. S vysokou teplotou kapaliny vysoce teplota vodní koupel účinek. Kombinace TOPT-7s typ fotochemické reaktor, Recycling fungují chemické reakce. Je to nové experimentální zařízení může být použito místo suchým ledem a kapalný dusík teplota reakce by mohla udělat jako nízkou teplotou viskozita. Dolní silné magnetické míchání, směšovací a vnitřní systém oběhu s 2 k tanku jednotnější, teploty lze provádět individuálně teploty, konstantní teplotu oběhové čerpadlo poskytovat konstantní teplota studené zdroj použití a. Bio farmaceutické, chemické inženýrství, potravinářského inženýrství, které vyžadují vysoce přesný vzorek z pole zdrojů. Široce se používá v nemocnicích, vědecký výzkum, experimenty a identifikace biologického a další aspekty práce.

O nás:

TOPTION se specializuje na výrobu a prodej fotochemické sklo reaktor, UV sklo reaktorový systém, xenonové skla reaktor, jednovrstvého skla reaktor, sklo dvouvrstvé reaktor, tři vrstvy skla reaktor, termostatické zařízení, výrobník ledu, ultrazvukové přístroje, stříkací Fén, těžící zařízení a tak dále.

11-yaeas zkušenosti a po 8leté vývoj jsme získala rostoucí podíl na tuzemském i zahraničním trhu a těšil dobré pověsti v průmyslu, naše produkty jsou použity na mnoha univerzity a vědeckých výzkumných zařízení, které v mnoha oblastech.  Vyrábíme také druhy zařízení podle potřeby. Jsme přesvědčeni, že kvalita vás nezklamu. TOPTION společnost může custimezed různé specifikace skleněných reaktorový systém, věříme, že "TOPTION" bude vaše "TOP Selection".

Vítejte na vlastní Design! Pls, neváhejte nás kontaktovat, Vítejte!!!


Hot Tags: solidní fotochemických termostatické reaktor, fotochemické reaktor, pevné vnější osvětleny fotokatalytická reaktor, Čína, výrobci, továrna, dodavatele, dodavatel v Číně, přizpůsobení, design, chemické, biologie, farmaceutické, potravinářské
Související produkty
Feedback
Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: TaiBai Road, YanTa District, Xi'an, Čína
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption nástroj Co., Ltd. všechna práva vyhrazena.